?
Userpic

rel_journalist's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
Про релігійну журналістику
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members
Description:
релігійна журналістика, християнські ЗМІ і все, що з цим пов 'язане
Вітаємо у спільноті rel_journalist, яка створена для релігійних журналістів і тих, хто не боїться дивитися правді в очі.
Не перший день у різних колах йде обговорення якості християнської журналістики і професійного рівня працівників релігійних медіа. Є багато причин того, що ми недостатньо добре працюємо. Багато з них - цілком об'єктивні, тож можна разом сісти і пожалітися одне одному. А інші зумовлені халатністю, поспіхом або недооцінюванням рівня наших читачів і навіть неповагою до них.

Для чого ця спільнота? Щоби обговорювати наші професійні успіхи та хвороби. Збирати корисні навчальні матеріали, а також антологію журналістських релігійних ляпів, говорити про стандарти християнської журналістики, і самим вчитись дотримуватись їх.

Чи коректно це - говорити про помилки колег? Власне, для цього у спільноту запрошуються колеги з різних видань. Мовчати, коли хтось допускає злочинні помилки (а таке, нажаль, трапляється), - це також є гріх. Тому ми не хочемо мовчати.
Проте добре не тільки критикувати когось, але й слухати критику на власну адресу. Це завжди сприяє розвитку і професійному росту. Ми в цьому зацікавлені. А Ви? Якщо так - тоді приєднуйтесь! ;)

Social capital

  • less than 10

Statistics